Oznamy a informácie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokyny pre rodičov

• Dieťa prichádza do materskej školy do 8:00 hod.
  • Materská škola sa z bezpečnostných dôvodov po 8:00hod. zamyká.
  • Materská škola je otvorená do 16:00h.
  • Dieťa prichádza do materskej školy zdravé! Ak učiteľka zisti akékoľvek zmeny, ktoré doposiaľ dieťa nemalo, môže dieťa rodičom vrátiť a žiadať potvrdenie od lekára! Ak sa zdravotný stav dieťaťa zmení v MŠ, učiteľka o zdravotnom stave informuje rodičov.
  • Učiteľka nesmie podávať dieťaťu v MŠ žiadne lieky, sirupy, ak má dieťa zdravotné problémy je nutné ich riešiť s pediatrom! Učiteľka môže žiadať potvrdenie od lekára.(zákon)
  • Rodič je povinný kontrolovať hlavu dieťaťa! Ak sa náhodou u dieťaťa vyskytnú vši, rodič je povinný hlavu poriadne vyčistiť a oznámiť túto skutočnosť učiteľke!
  • Dieťa prichádza do MŠ vhodne oblečené podľa ročného obdobia a vhodne obuté!!! Prosíme rodičov, aby mali deti obutú PEVNÚ OBUV, nie šľapky, kroksy!!!
  • Je potrebné nechať v skrinke pre dieťa náhradné oblečenie!
  • Dieťa nesmie do triedy prinášať žiadne jedlo, sladkosti, čipsy, žuvačky a ani pitie!!!Stravu a pitný režim majú deti zabezpečené denne v MŠ.
  • Ak si dieťa prinesie do MŠ hračku, učiteľka nezodpovedá za jej prípadné znehodnotenie. Prosíme rodičov, aby nedávali deťom do MŠ drobné hračky, koráliky, ktoré môže dieťa prehltnúť!!!

Naše škôlkárske pravidlá pre rodičov

1. Mamka a ocko, voďte ma do škôlky pravidelne a včas

2. Nedávajte ma do škôlky chorého, aby som nenakazil kamarátov

3. Ak budem chorý, alebo nebudem môcť prísť do škôlky, včas ma odhláste

4. Dávajte ma do škôlky pravidelne, lebo sa teším na všetko nové, čo prežijem s kamarátmi

5. Prosím, včas uhrádzajte poplatky za stravu a školné

6. Voďte ma do škôlky do 8:00 hod. a vyzdvihnite ma až po 15:00 hod

7. Všímajte si moje obrázky na výstavke, je to pre mňa dôležité

8. Ak mi dáte v piatok hračku do škôlky, nehnevajte sa, keď ju stratím alebo pokazím.

9. Zaujímajte sa o dianie v škôlke, pomôžte škôlke, ak môžete, hoci aj drobnosťami

10. Ak sa v škôlke ušpiním, nezabúdajte, že aj vy ste boli malými deťmi

Čo je chrípka? (kliknúť)